JSME SPECIALISTÉ NA TYTO ZNAČKY: CHRYSLER - JEEP - DODGE - CHEVROLET - HUMMER - CADILLAC - GMC - LINCOLN

Značkový servis USA vozů od roku 1993
Objednejte se
777 330 164

BĚŽNÉ SERVISNÍ PRÁCE

Běžné servisní práce se jeví jako zdánlivě jednoduché činnosti, které by šly zvládnout doma „na koleně“, přesto bychom rádi upozornili, abyste tyto činnosti nepodceňovali a svěřili je odbornému servisu. V dnešní době bývá totiž z důvodu zefektivňování výkonu jednotlivých komponentů a zlevňování výroby (nikoli prodeje) trendem, že se s dříve zdánlivě banálními opravami, dokáže vypořádat spíše servis, který je vybaven správnými přípravky zařízením (např. diagnostika).

 Z „obyčejné“ výměny destiček se může během chvíle stát horor v podobě zatržených šroubů čelistníku nebo zničení nového materialu vlivem přidřeného supportu.

Při neodborné výměně oleje hrozí hned několik problémů. Méně závažný může být strhnutí výpustného šroubu, který se zpravidla šroubuje do hliníkové vany. Více závažná může být nesprávná montáž olejového filtru, která může snížit mazací tlak motoru, coz vede k zadření motoru.

Takto bychom mohli pokračovat u všech běžných servisních prací. Rádi bychom vám nabídli naše služby, jak běžné servisní, tak odborné.

CENÍK SERVISNÍCH PRACÍ

ÚkonCena
Servisní práce620 Kč / hod
Objednat se na servisUvedené ceny jsou bez DPH

Kontaktní / objednávkový formulář

Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Jsme specialisté na tyto značky

Autoindividual
Autoindividual
Autoindividual
Autoindividual
Autoindividual
Autoindividual
Autoindividual
Autoindividual
Autoindividual