JSME SPECIALISTÉ NA TYTO ZNAČKY: CHRYSLER - JEEP - DODGE - CHEVROLET - HUMMER - CADILLAC - GMC - LINCOLN 

Značkový servis USA vozů
od roku 1993
Objednejte se
777 330 164

Kudy k nám

Autem: Z ulice Modřanská (nábřeží) směrem na Komořany. Na světelné křížovatce, kde tramvaje nadjžídí silinici, pokračujte rovně po ulici Komořanská. Po cca 800m uvidíte po levé straně autosalon Auto Trio, v tento okamžik zabočte doprava do ulice U soutoku. Po cca 100 metrech přejeďte přes železnici a budete pokračovat rovně do areálu, kde sídlí naše společnost. 

Z ulice Čs. exilu, na konci této ulice zabočte na světelné křižovatce doleva na ulici Komořanská, po 800m uvidíte po levé straně autosalon Auto Trio, v tento okamžik zabočte doprava do ulice U soutoku. Po cca 100 metrech přejeďte přes železnici a budete pokračovat rovně do areálu, kde sídlí naše společnost.

Z ulice Komořanská (ze směru Komořany, Točná, Zbraslav) autosalon Trio budete mít po pravé ruce, zde tedy odbočte doleva do ulice U soutoku. Po cca 100 metrech přejeďte přes železnici a budete pokračovat rovně do areálu, kde sídlí naše společnost.

Hromadnou dopravou: Vystupte na zastávce "Cukrovar Modřany" (linky 139, 165, 610) a vydejte se po ulici Komořanská směrem na Komořany, po cca 400 metrech minete po levé ruce tenisový klub LTC 2005, budete pokračovat dále rovně až po dalších cca 100 metrech budete uvidíte po levé ruce autosalon Auto Trio. V tento okamžik zabočte doprava, po cca 100 metrech přejděte přes železnici a budete pokračovat rovně do areálu, kde sídlí naše společnost. Vyhledat spojení můžete zde.

Kontaktní / objednávkový formulář

Tento údaj potřebujeme vědět, abychom věděli, jak Vás oslovit.
Do jednoho pracovního dne od odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat.
Budeme používat pro elektronickou komunikaci s vámi. Nebudeme zasílat nevyžádanou poštu, ani neposkytneme Váš e-mail třetí straně.
Prosím zadejte Vámi navrhovaný termín, tento Vám telefonicky potvrdíme.
Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

Jsme specialisté na tyto značky

  • Logo Chrysler
  • Logo Jeep
  • Logo Dodge
  • Logo Cadillac
  • Logo Hummer
  • Logo Lincoln
  • Logo GMC
  • Logo Chevrolet
  • Logo Ford
Autoindividuál

David Dostál
IČ: 62928503
Plátce DPH

Kde nás najdete

U Soutoku 4
Praha 4 - Modřany
143 00

Kudy k nám
Zobrazit na mapě
Kontakt
777 330 164
autoindividual@seznam.cz
Po-Pá 8:00-18:00
TOPlist